Custom Search

Monday, August 31, 2009

Plíseň tlumí nabídkyArabicChinese (Simplified)Chinese (Traditional)DeutchEspanolFrenchItalianJapaneseKoreanPortugueseRussianMold-incidenty v obchodních transakcí s nemovitostmi náklady v průměru o 11 milionů dolarů na sanaci, podle nového průzkumu veřejného mínění vysoce-profil vývojářům a vedoucích pracovníků bank vedených životního Assurance Group (EAG). Kromě toho více než polovina respondentů byli vědomi problémů plísní buď oddálit nebo přecenění dohodu. Když se zeptal, jaký druh znečištění životního prostředí se obávali nejvíce realitních projektů, více než polovina dotázaných dokumenty plísně. Azbest zařadil s odstupem druhé následuje rtuti a radonu.

"Tento průzkum potvrzuje nejhorší obavy z hlavních zúčastněných stran v obchodování s nemovitostmi - forma stojí velké peníze," řekl Charles Perry, EAG ředitelem a členem hypotečních bankéřů úkol forma přidružení v platnost.

Zdroj Citace: Halm, Karen. "Mold tlumí zabývá." Journal of Hospodaření s majetkem 70,2 (březen-duben 2005): 6 (1). Akademický OneFile. Gale. Broward County LIBRARY. 26.srpna 2009
.


468x60 Spring/Summer 09


Personalized MY M&M'S® Candies


HomeCenter.com: Save on all Products!


Shop home appliances at Rainbow Appliance

BBB Reliability Program Member
(Web-Page) http://dryer.vent.cleaner2008.googlepages.com
(Album / Profile) http://www.facebook.com/album.php?aid=10030&id=1661531726&l=6a081800d6

Shop the Official Coca-Cola Store!Appliances at Sears.ca


ArabicChinese (Simplified)Chinese (Traditional)DeutchEspanolFrenchItalianJapaneseKoreanPortugueseRussian

No comments: